SB aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalafuna - co se stalo

Goto down

Kalafuna - co se stalo Empty Kalafuna - co se stalo

Příspěvek  Cedrik Sat May 22, 2010 9:23 am

Ahoj všem spoluhráčům, ale i protihráčům

Než začnu vysvětlovat co se z mého pohledu (adminův pohled je evidentně jiný a nesnese názory druhých) událo na cz4 s účtem kalafuna, chci poděkovat všem hráčům naší strany bloku za perfektní spolupráci a podporu, kterou jsem od Vás od začátku serveru cítil. Mám zde děkování i pro soupeře, že trpělivě snášeli mé provokace (ti z vás, kteří mě znáte osobně víte že jsem normální chlap – ostatně Pepík s Danem také), jednalo se o masku, která byla provokativní a pomohla mi občas vás rozohnit a udělat chybu… Pokud jsem kohokoliv z Vás urazil, nebo se Vás jinak dotkl (například v mainu katapultem Very Happy ), tak se pokorně omlouvám, rozhodně to nebyl záměr – byla to součást této hry, která v mnoha případech skutečně dokáže přerůst až v osobní zášť, což je velice špatně…

Tak se to stalo se mnou a s placeným vedením této hry, které tuto fajnovou hru kazí všem, kteří se chtějí bavit. Již od 2. věku cz1 mám nálepku od Viktora Tomčíka – Blacka, problémového uživatele. Problémový uživatel jsem z důvodu, že si nenechávám líbit nečestné jednání jiných – v tomto případě travian teamu (dále jen TT). Platil jsem dosti zlatek, a za ně jsem požadoval férové jednání od lidí, kterým je posílám. Pokaždé když jsem upozornil na jakýkoliv problém TT, byl jsem okamžitě banován na travianforu a bylo mi vyhrožováno herními tresty a smazáním. V poslední době byly přehmaty TT už tak velké, že jsem se stal neoficiálním členem pracovní skupiny, která navrhla funkci Travianombudsmana, který by při podobných problémech (například i při smazání kalafuny) mohl určit, která ze stran je v právu. Naše návrhy nebyly vedením hry vyslyšeny a poté co TT opět poněkolikáté ve hře výrazně změnil pravidla, což považuji za skandální, začal jsem své názory prezentovat ingame, na foru i na různých diskusních skupinách. Dočkal jsem se tvrdé odvety. Lidé, se kterými hraji již několik let začali být banováni (přímo Viktorem Tomčíkem – takže já osobní spor nezačal) a ani po 24 hodinách, kdy napsali svůj registrační email a žádost s vysvětlením důvodu banu nebyli vyslyšeni jsem se rozhodl osobně více angažovat v těchto banech. UPOZORŇUJI že jsem na CZ4 a CZ1 který jsem vyhrál NIKDY nebyl zabanován pro porušení pravidel !!! Pravidla jsou napsána špatně, vykládat jdou různě a tam kde je MH předložen jasný důkaz si MH pravidla upravuje jak potřebuje. MH se nehodlají smiřovat s předloženými důkazy, ale to není jejich náplň, mají dodržovat pravidla, a tam kde nejsou schopni prohřešek dokázat (čemuž se díky špatně napsaným pravidlům nedivím), musí pouštět účty do hry bez trestu. Admin má napsat taková pravidla, aby byla naprosto jasná.

JEŠTĚ JEDNOU OPAKUJI ZA 3 ROKY HRANÍ JSEM NEBYL JEDINKRÁT ZABANOVÁN PRO PORUŠENÍ PRAVIDEL HRY

To však neznamená, že jsem vždy hrál férově a poctivě, rozhodně nejsem bezchybný Kája Mařík nebo Timur a jeho parta. Využíval jsem díry v pravidlech a občas i pravidla porušil, tak aby MH na to nepřišli. Teď všichni z vás ruku na srdce, kteří začnete křičet, že jsem podvodník – kolik z vás si kdy pomohlo z jiného účtu přes heslo, nechalo kamaráda odeslat útok, protože jste nemohli být u PC, nebo potřebujete často chodit na jiné účty a používáte anonymizery atd…

Nátlak ze strany travian teamu na náš účet vyvrcholil ČTENÍM OSOBNÍCH ZPRÁV našich kamarádů a kamarádek (aniž by ke zprávám měli jejich ID a tím pádem souhlas pisatelů a adresáta) a jejich použítí k dalším účelům – v tomto případě k nátlaku a vyhrožování na hráčku aby přiznala „porušení pravidel“. Toto považujeme za vrchol neslušnosti a doufám, Viktore, že jsi slídil sám a máš natolik silný žaludek, že ji k tomu nenutil ostatní MH. Tím tedy s čistým svědomým vyvracím veškeré lži, které proběly na travianforu, že členové TT nevidí na účty a nevidí vám do korespondence. Po tomto kroku jsem se rozhodl, že nemá smysl dále bojovat na herním poli, neboť tam jsou veškeré snahy marné a převedl tedy svůj teď již osobní boj s Viktorem Tomčíkem alias Blackem, do reálného života, kde občas nějaké zákony i platí a mají se dodržovat.

Šlápl jsem podáním několika důležitých oznámení na instituce státní správy proti Travian Games do kuřího oka a způsobil tak Blackovi problémy, takže se z titulu své funkce rozhodl a to opět zopakuji s capsem: ANIŽ BY NÁM BYLO KDY ZA 3 ROKY HRANÍ PROKÁZÁNO PORUŠENÍ PRAVIDEL smazán herní účet.

Nemáme jinou možnost se vyjádřit, neboť na travianforu jsou naše topic mazány i po 5-ti sekundách, zatímco naše stížnosti ve hře MH ani za 24 hodin nepřečte…Black své vyjádření uzamkl takže ani tam nám nedal tu férovou šanci k boji, takže Vás oslovujeme touto formou.

Co se týká samotného smazání a jeho zdůvodnění na foru:

1. profil aliance - profil jsme změnili aby nikoho neurážel – BJK (žádný popis názvu ani aliance)…koho prosím urážíme???

2. rozdávání emailů a různé podezřelé manipulace – pouze jsem požádal lidi kteří na cz4 končili aby legálně předávali účty novým majitelům – porušil-li jsem pravidla měl jsem být banován a požádán o vysvětlení od MH…

3. zveřejnění telefonního čísla na foru – dle mého názoru není prohřešek proti pravidlům fora – navíc nemohu „zveřejnit“ již veřejnou informaci

4. vyhrožování Travian Games – podal jsem žádost institucím státní správy aby prošetřila zaměstnávání a vyplácení osob v pozici multihunter, support, moderátor, dále prošetření zaměstnávání osob mladších 18-ti let v návaznosti na porušování zákonů ČR a krácení odvodů a daní – to je mé občanské právo a to nemůže být žádnými pravidly hry dotčeno

5. paranoidní jednání – není porušením pravidel

Z našeho pohledu byl tedy herní účet smazán bez možnosti obhajoby proti pravidlům navíc byla jednoznačně narušena i regulérnost serveru CZ4, a to doufám uznají i ti nejzarputilejší naši odpůrci.

Děkujeme všem, kteří měly tu sílu dočíst tento dopis

Pepa, Daniel a vrchní rebel Tomáš

Cedrik

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 19. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru